برگزاری «ششمین همایش سالانه مرزهای دانش اقتصاد توسعه» سه شنبه 18 اردیبهشت توسط دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی و مشارکت موسسه مطالعات دین و اقتصاد

2018/05/07

به مناسبت پانزدهمین سالگرد درگذشت دکتر حسین عظیمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی با مشارکت موسسه مطالعات دین و اقتصاد همایش یک روزه ای را تحت عنوان« فقر، نابرابری و توسعه ملی» روز سه شنبه 18 اردیبهشت ماه از ساعت 14 الی 20 در دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی واقع در خیابان شهید بهشتی، نبش احمد قصیر برگزار می کند.

این مراسم با سخنرانی دکتر فرشاد مومنی(دبیر علمی همایش) آغاز و سپس آقایان دکتر سعید مدنی ، دکتر حسن طایی و دکتر وحید محمودی به ترتیب مقالات ذیل را تحت عنوان: توانمد سازی و مساله فقر، مشاغل خرد و کوچک و مساله فقر، نقدی بر مفهوم و اندازه گیری فقر در اقتصاد متعارف :فقر درآمدی و فقر زمانی  ارائه خواهند داد.

در نشست دوم این همای خانم دکتر فیروزه خلعتبری، دکتر بایزید مردوخی و سرکار خانم زهرا ذاکری به ترتیب مقالات ذیل را تحت عنوان: کیفیت فقر و نابرابری، مدیریت تغییر و نگاه به آینده و نابرابری منطقه ای به مثابه عنصر تهدیدکننده توسعه ملی ارائه خواهند داد.

در بخش پایانی این همایش میزگردیبا حضور آقایان استاد علی رضا قلی ، دکتر فرشاد مومنی و دکتر محسن رنانی تحت عنوان پیش نیازهای شکل گیری فرایند پایدار توسعه ملی در ایران برگزار خواهد شد. از عموم دانش پژویان، دانشجویان و اساتید دعوت می شود تا با حضور خود به شکوهمندی این همایش بیافزایند.


   


نظرات کاربران
   
   
   
سخنران : جناب آقای استاد علی رضاقلی
زمان : 

پنجشنبه 27 دی ماه 1397 از ساعت 14 الی 16


مکان : 

بلوار کشاورز نرسیده به میدان ولیعصر خیابان برادران مظفر نبش کوچه شهید ذاکری پلاک126موسسه دين و اقتصاد

توجه: سخنرانی این هفته در تکمیل سخنرانی های مورخ 8 آذرماه و 20 دی ماه می باشد

دیدگاه های روز
نظرسنجی
تقسیم سازمان مدیریت و برنامه ریزی به 2 معاونت برنامه و بودجه و سازمان امور استخدامی: