اقتصادی
 • سال پایانی دولت، سال انجام تغییرات رادیکال در نظام بودجه‌ریزی کشور نیست

  فرشاد مؤمنی با انتقاد از تصمیم دولت در انجام تغییرات رادیکال در بودجه گفت:  به نمایندگان بسیار گرامی مجلس صمیمانه و خاضعانه توصیه می‌کنم هوشمندی‌ها و آمادگی‌های خودشان را در مورد لایحه‌ی بودجه‌ی سال 1399 افزایش دهند.

  ... بیشتر بخوانید ...

 • در گفت‌وگو با محمد ستاري‌فر عنوان شد: رنگ و بوي قبيله‌اي در بودجه

  سيدمسعود آريادوست: «برخي شب‌ها به حال اين اوضاع گريه مي‌کنم»؛ اين جمله، خلاصه‌ نگاه محمد ستاري‌فر، رئيس اسبق سازمان برنامه و بودجه کشور در قبال وضعيت اقتصادي، روند برنامه‎ريزي و همچنين فرجام معيشت مردم ايران است. ستاري‌فر که سال‌هاست با هيچ رسانه‌اي گفت‌وگوي رودررو نداشته، ضمن پذيرش دعوت خبرنگار «شرق»، گفت‌وگويي تفصيلي و سه‌ساعته را درخصوص اصلاح ساختار بودجه به انجام رساند. خاطرات مستند اين اقتصاددان، اوج فاصله‌گرفتن دولت از مردم و خرابکاري در بودجه کشور را نشان مي‌دهد. .

  ... بیشتر بخوانید ...

 • آشفتگی معرفتی ریشه اصلی بحران های تشدید کننده توسعه نیافتگی کشور

  دکتر فرشاد مومنی از اقتصاددانانی است که حرفهای زیادی در زمینه «توسعه» برای گفتن دارد. او که سال هاست علاوه بر دانشگاه در موسسه دین و اقتصاد نیز به پژوهش و اندیشیدن مشغول است در این گفت گو با بیانی آکادمیک به نقد و واررسی مشکلات اقتصادی امروز کشور می پردازد.

  به اعتقاد مومنی ما باید بپذیریم که نه فقط در حوزه اقتصادی بلکه در سایر حوزه‌ها هم دچار آشفتگی معرفتی هستیم و در ساحت‌های نظر و عمل کاستی‌های بسیار جدی هم در معرفت علمی و هم در معرفت دینی داریم.

  ... بیشتر بخوانید ...

سیاسی اجتماعی
سخنران : دکتر علیرضا غفاری/ کارشناسی ارشد و مدرس مبارزه با پولشویی
زمان : 

پنج شنبه 23ابان ماه ساعت ۱۴ الی 16


مکان : 

بلوار کشاورز، نرسیده به میدان ولیعصر، خیابان برادران مظفر، نبش کوچه شهید ذاکری، پلاک ۱۲۶

دیدگاه های روز
نظرسنجی
تقسیم سازمان مدیریت و برنامه ریزی به 2 معاونت برنامه و بودجه و سازمان امور استخدامی: